Úvod

Hledáte ateliér v centru Ostravy? Dál už hledat nemusíte! Máme zde pro vás profesionálně vybavený grafický/fotografický/video ateliér. Ateliér se nachází 3 minuty od zastávky Karolina a nabízíme v něm vše pro vaši spokojenost.

VYBAVENÍ ATELIÉRU
component

ceník

V našem ateliéru nabízíme tři cenové tarify - hodinový, denní a měsíční. Pokud vám ani jedna možnost nevyhovuje, ozvěte se nám!
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kompletní ceník

1 hod

HODINOVÝ TARIF

250 Kč

Hodinový pronájem ateliéru bez fotografa činí 250 Kč. Ideální pro rychlou, předem promyšlenou práci.

1 den

DENNÍ TARIF

1500 Kč

Desetihodinový pronájem (9:00-19:00) ateliéru bez fotografa činí 1500 Kč. Ideální pro ty, co si chtějí nechat nějaký čas na improvizaci.

1 měs

MĚSÍČNÍ TARIF

DOHODOU

Jestli víte, že ateliér budete chtít využívat více a třeba i pravidelně, kontaktujte nás. Domluvíme se na zvýhodněné ceně.

faq

+

Co mohu v ateliéru fotit?

Ateliér Ize využít od produktového focení, až po rodinné skupinové fotky. Máte jiný nápad? Fantazii se meze nekladou. Sdělte nám své představy a domluvíme se. Jediné s čím vám nepomůžeme, je točení porna.

+

Jaká je pracovní doba v ateliéru?

Běžná pracovní doba začíná v 9:00 a končí 19:00. Pokud vám toto časové rozmezí nevyhovuje, je možné se domluvit na jiné alternativě. Například na noční produkci.

+

Můžete nám zprostředkovat fotografa?

Ano. Pokud nemáte svého, můžeme vám domluvit našeho fotografa s mnohaletými zkušenostmi, který posune váš nápad zase o kus dále.

+

Máte technologii na produktové focení?

Na produktové focení používáme Orbitvu ALPHA SHOT 360, kterou obsluhuje výhradně náš školený personál. Ostatní techniku si můžete obsluhovat sami, nebo s našim či vašim fotografem.

+

Poskytujete poradenství?

Ano. Dali jsme si za cíl vaši spokojenost, a proto se budeme vždy snažit, ať je výsledek stoprocentní a reprezentativní pro obě strany.

+

Můžeme smlouvat o ceně?

Ceny jsou pevné, avšak pokud se stanete pravidelným uživatelem našeho ateliéru, Ize se domluvit na určitých výhodách, které si osobně upřesníme.

+

Mohu si ateliér pronajmout mimo běžnou pracovní dobu?

Ano. Za příplatek můžete ateliér využít mimo pracovní dobu, stačí se domluvit.

+

Má ateliér kuchyň?

Ano. Před ateliérem se nachází malá kuchyně se základním vybavením. K dispozici máme lednici, mikrovlnku a kávovar. Drobné občerstvení je zde také, nebo si můžete objednat jídlo z nedalekých restaurací.

+

Kde Ize ateliér pronajmout?

Stačí kliknout na sekci "kontakty" a uvidíte hned několik možností jak nám dát vědět.
component

kontakt